19 Feb

Kā monetizēt Jūsu rokdarba Juvelierizstrādājumus

Tātad, vairākus gadus pēc tam, kad sāku par rokudarba rotaslietas hobijs, jūs, iespējams, tagad eksperts kuģi. Varbūt jūsu atvilktnes un skapji ir pārpildīta ar kaklarotas, auskari, rokassprādzes un citas piekariņi. Rokdarbu veikals piedāva plašu izvēles klāstu.Varbūt esat jau beigušies draugiem un radiniekiem, lai sniegtu šīs lietas prom. Tagad ir laiks, lai jūs varētu veikt naudu no jūsu handcrafted rotaslietas, pārdodot tos.

Daudziem hobiju, ņemot nākamo soli padarot laika pavadīšanas par līdzekli, kā nopelnīt ir aizraujoša fāze. Tomēr ir arī daudzi no tiem, kas joprojām varētu būt diezgan svārstīgi veikt to rokudarba rotaslietas hobijs padarot uz nākamo līmeni, jo daudz neskaidrību, kas var nākt pa ceļu. Ja tā ir, tad jums, lasīt un atklāt, kā jūs varētu padarīt jūsu hobijs ir ne tikai patīkamas, bet ienesīgs, kā arī.

Kur Pārdod Jūsu rokudarba rotaslietas

Daudziem cilvēkiem, pārdošanas nozīmētu iesaiņojumu veikalu vai butika, bet tas ne vienmēr attiecas uz iesācējiem. Veidojot veikalu var būt biedējoša, un nemaz nerunājot riskanti, jo īpaši laikā sākumposmos. Vislabāk to darīt, ir, lai pārbaudītu ūdeņos (tirgus) pirmais pirms ienirt par pilna ieķīlāti rokudarba rotaslietas uzņēmējdarbību. Šeit ir dažas lielas vietas, kur jūs varat sākt.

Rokudarba rotaslietas puses mājās -. Tas ir, ja daudzi veiksmīgi rokudarba juvelieri sākt. Viņi uzaicināt savus draugus uz kādu uzkodu vai vakariņas vienā pēcpusdienā vai vakarā. Kā tuksnesis ir kalpot, un mazo runāt sākas, jūs varat parādīt savu viesi savu jaunāko darbi. Ļaujiet viņiem to apskatīt un justies jūsu produktiem. Ir spoguļi ērts un viesi varētu izmēģināt savas dārglietas, kas par izmēru. Šī atvieglinātas un draudzīgā vidē varētu būt lieliska vieta ne tikai lepoties ar savu roku darbs, bet arī pārdot tos cilvēkus, kuri ir tuvu jums.

Rokdarbu Izstādes -. Pēc dažas puses apskates, jūs tagad var mēģināt venture ārpasauli, un ir lieliska vieta, lai to izdarītu, ir rokdarbu izstādēs, kur cilvēki ar tādu pašu interesi pulcējas meklēt un iepirkties par interesantiem atradumiem. Izstādes nodrošina lieliskus iestatījumi nepieredzējušiem juvelieri, jo tie nodrošina labu mācību pieredzi, piemēram, jaunākajām tendencēm uzņēmējdarbībā. Tas ir arī tad, ja jūs varētu tikties ar potenciālajiem kontaktiem jūsu nākotnes rokudarba rotaslietas veidošanu.

Lielā lieta par tiešsaistes veikalu ir, jūs varētu sasniegt plašu tirgu bez atstāt savu māju. Jūs varat pievienoties tiešsaistes veikalu, kas specializējas uz piederumiem vai arī jums var arī pārdot Jums preces tiešsaistes izsoles vietnes. Par minimālām izmaksām varat ievadīt plašu okeānu potenciālo klientu. eBay tagad ir fenomenāli populāra vieta, kas pārdod visu, sākot no mājdzīvniekiem ar datoriem, un jūs varētu ievērojami izmantot viņa brīnišķīgi kanālu.

Jūs varat arī ievietot savu mājas lapā, lai cilvēki varētu saistīt savu produkciju tieši jums. Izdevējdarbība un uzturēt mājas lapas šajās dienās vairs nav dārgi un ņemot vērā, cik daudz jūs varētu nopelnīt ar savu handcrafted rotaslietas uzņēmējdarbību, tas varētu būt riska vērts.

Cik daudz jūs varat pārdot savu rokudarba rotaslietas

Šī ir vēl viena joma rokudarba rotaslietas uzņēmējdarbību, kas liekas par parāk grūtu daudz cilvēku, tomēr tas ir patiešām ļoti vienkārša. Jums tikai ir jāņem ne par izmaksām par jūsu materiālu, cik daudz darba esat laiduši amatniecības, un virs galvas. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams, trīs soļus:

Norādiet izmaksas materiāli un instrumenti, kuru izmantojāt, lai padarītu rotaslietas

Uzmanīgi domāju, cik daudz laika un pūles jums deva, lai jūsu preces. un izlemt, cik daudz esat gatavs maksāt pats. Varbūt sākumā tas ir pamatoti maksāt sev 10 euro, vai arī tā, lai katru stundu strādājāt. Jūs varat palielināt to kā jūsu bizness aug.

Visbeidzot, ņem nevis no visiem citiem izdevumiem, kas ir saistīti ar jūsu rotaslietas veidošanā. Tas varētu ietvert īres maksu par kabīne šajā izstādē Jūs pievienojies, vai arī mājas uzturēšanas izdevumus vai telefona izmaksas, jums no zvana kontaktus. Parasti šie dažādi izdevumi var aplēst, ņemot 25% no jūsu materiālu un darbaspēka izmaksas.