19 Feb

Laipni lūdzam Skotijā no austrumiem – Šilanga, Indija un Tūrisms

Uzmanību visiem dabas mīļotājiem !! Vai jūs domājat, ka jūs esat liecinieki labāko epizodi dabu uz Zemes? Plānojiet ceļojumu uz Šilanga in Megalaja un padarīt jūsu Ziemeļaustrumu Indija ceļojumu labāko brīvdienu savu dzīvi. Šilanga – galvaspilsēta Megalaja – vērš tūristus no visas pasaules ar šarmu izdevīgākajām ūdenskritumi, gleznainas ainavas, sniega nepārsniedzamās virsotnes un patiesu sajūtu relaksācijai. Vieta ir viegli piekļūt ar dzelzceļu, autoceļiem vai gaisu no Guvahati.

Pārskats

Viesnīca atrodas 56 km attālumā no Čerapunji, pasaules augstāko nokrišņu saņem vietā, Šilanga ir kalns pilsēta pie augstumā 1496 m virs jūras līmeņa. Līdz 1974, kad tika izveidota Megalaja, Šilanga kalpoja kā kapitāla Assam. Briti bija tik iespaidu ar skaistumu šo vietu, ka viņi deklarēti kā Skotijā no Austrumiem.

Galvenās atrakcijas

Šodien kalna stacija piedāvā vairākas vietas, lai redzētu, amidst skaisti ezeri, ūdenskritumi, priežu meži un zaļie kalni.

Jūsu ceļojums uz Šilanga nenāk uz beigām bez patieso prieku iepirkšanās. Kā jūs apmeklēt krāsains tirgus ielās in Burra Bazārs, policijas Bazārs, Didar tirgus un GS Ceļu – redzēsiet vietējos veikalus piekrauts ar labāko no rokdarbi. Tādā veidā, Šilanga kalpo kā ideāls tūrisma galamērķi katrā kontekstā.

Šilanga in Megalaja ir galvenais galamērķis ziemeļaustrumos Indijā. Izvēlieties vēlamo Ziemeļaustrumu Indijas ceļojuma paketi, un jūs noteikti saņemsiet iespēja apmeklēt Šilangu -. Vietu, lai apmierinātu visas jūsu vēlmes tūrisma