19 Feb

Ne jautrs brīvdienu? Ir daļa no Maskata Brīvdienam

Maskata atrodas Omāna, lielākā musulmaņu valstī. Ir daudz dažādu Maskata brīvdienas. Janvārī viņi svinēs ar Maskata brīvdienām festivāls. Šis festivāls ir svētki mantojuma un viens no lielākajiem festivāliem gadā. Šis festivāls sastāv no amatniecības, folkloras, teātra izrādes, izglītības semināri, dzejas lasījumi, literatūras lasījumi un Maskata vēstures.

Tas ir gan izglītības un kultūras. Mēnesī marta omānieši svin Eid al Ada, ko sauc arī festivāls Upuri. šajā festivālā kādu musulmaņu spēja izgatavot svētceļojumu uz Meku dara. No aitu, kamieļu un govju upuris arī sākas. Gaļu no šiem dzīvnieka upuri tiek dota tiem, kas ir mazāk paveicies. Islāma Jaunais gads, vai Muharram ir aprīlī. Jebkura dzīvu izklaides un alkohols ir aizliegta laikā šajā gadalaikā. Jūnijā ir ļoti īpašs, jo jūnija vidus, kas ir Muhameda dzimšanas diena vai Mavlid Al Nabi. Salalah Khareef Festivāls ilgst 6 nedēļas no jūlija vidus līdz augustam. Šis festivāls ir svinēt musonu sezona un kultūras mantojumu Omāna.

Omāna viesnīcas ir ļoti populāri šajā laikā. Septembris tur iepirkšanās festivāls, kur īpašie piedāvājumi un Rudens izstāde var atrast pie Omānas Starptautiskajā izstāžu centrā. Tas izstāžu centrs arī spēlē uzņēmējas uz autoizstādē. Auto šovi sastāv no jaunākajiem modeļiem transportlīdzekļu un ir atvērta iedzīvotājiem un sabiedrības apskatei. Novembra vidum, apmēram 18., ir Valsts svētki. Kamieļa skriešanās, Dejošana, un uguņošana var redzēt šajā dienā. Eid al Fitr, arī novembrī, ir 3 dienu festivāls, lai atzīmētu beigām Ramadāna. Šis ir laiks, lai baudīt to ap ģimeni un ēšanas brīnišķīgi tradicionālos ēdienus. Tur vairs nav tukšs Maskata Viesnīcas kad šie brīvdienu laiki katru gadu.

Mēs specializējas luksusa brīvdienas līdz Omāna. Tā ir daļa no pasaulē joprojām ir salīdzinoši jauns, lai starptautisko tūristu, bet, kas ir daļa no tās šarmu. Mēs piedāvā individuāli izstrādāts un pielāgotas brīvdienas Omāna ar kombināciju piedzīvojumu un kultūru.