23 May

Pamati Parāda konsolidācijas programmas

Lai sāktu ar, jums būs nepieciešams izvēlēties, kuru kredītkaršu parādu atvieglojums programma ir labākais jūsu pozīciju. Gadījumā, ja finanšu aizdevumu ir GPL tiek augstāka nekā jūsu kredītkartes, jūs zaudējat naudu, un nedrīkst slēgt par finanšu aizdevumu. Pieteikuma par bankrota var arī palikt uz jūsu personīgo kredīta ziņojumu par līdz pat 10 gadu desmitus, tāpēc tas varētu kaitēt jūsu spējas apgūt jaunu kredītu un izmantot kredītu salīdzinājums. Tas mazinās summu jūs maksājot procentu uz saviem kreditoriem ik mēnesi, kas būs savukārt palielinātu summu jūs maksājat atpakaļ uz savu parādu katru mēnesi, kas būs pēc tam ievērojami samazina kopējo laiku, kas nepieciešams, lai samaksāt parādus.

Tāpēc, lai nomaksātu savus kredītkaršu parādus, jums var būt nepieciešams, lai apskatīt iegūt otru darbu. Dažreiz, jūs varat saņemt palīdzību no parādu norēķinu uzņēmums. Skaidrs, konsolidējot parādus caur kredīta score konsultāciju aģentūra var būt izdevīga, bet jūs varētu arī varētu sasniegt precīzus rezultātus visu par savu. Gadījumā, ja jums ir vairāki parādi, jums būs nepieciešams rūpēties katru no tiem atsevišķi.

Secured parāds ir veids parāda, kas ir nodrošināts ar nodrošinājumu, ieskaitot lietas, piemēram, jūsu hipotēku un auto aizdevumu. Kamēr jūs varat pārvaldīt, lai atrastu kredītu mazākiem procentiem, ja jūs izņemt finansējumu pret pašu kapitāla (labklājības) jūsu mājā, darot samazinās neto vērtību jūsu dzīvesvietas un varētu ievietot savu dzīvi briesmām. Gadījumā, ja Jums ir šāda veida situācijā ir absolūti nav nepieciešams būt bothered, jo daudzi aizdevēji vēlas, lai jūsu personīgo biznesu, pat gadījumā, ja jums ir mazāk nekā ideāls kredītu. True parāda konsolidāciju arī jāpiedāvā konkrētas būtiskas priekšrocības klientiem, izmantojot parāda konsolidāciju atbalstu. patēriņa kredīts

Izmantojot māju kapitāla aizdevumu, lai nostiprinātu maksa karšu parāds ir riskanti. Patērētāji var izmantot parāda konsolidāciju par līdzekli, lai padarītu to vienkāršāku, lai izvairītos no studentu aizdevumu parāds, uzlādējiet paradu un cita veida parādu, kas nav saistīti ar aktīvu. Gadījumā, ja jūsu kredīta score ir nav labākais, jums vajadzēs pieredzi kredītu konsultāciju un nostiprinātu savu parādu nodarbina parādu pārvaldības programmu. Parāda konsolidācija nav bez riskiem.

Parāda konsolidāciju uzņēmumiem ir pavairots pēdējā laikā ar solījumiem panākt parādu atvieglojumus, kad izvairoties no bankrota. Lai iegūtu sīkāku informāciju par top parādu konsolidācijas aizdevumu un kredītu vadības izvēli, pieņemt skatienu mūsu rakstus par parādu konsolidācijai. Kredīts rezultāts konsultāciju aģentūra centīsies pārrunāt augstākās terminus (piemēram, zemākas procentu likmes un maksas) ar saviem kreditoriem, lai samazinātu jūsu ikmēneša maksājuma summu. Parastie parādu konsolidācijas programmas nav piegādāt tieši tādu pašu aizsardzību.

Nē, lielākā daļa uzņēmumu parasti nesniedz bezmaksas parādu konsolidācijas atbalstu. Paturiet prātā, ka medicīnas parāda kolekcijas kļūst ziņots 3 galvenajās kredītu paziņošanas aģentūras, tāpat kā jebkuru citu kolekcijas kontā. Galu galā, ja jūs varat roll savu parādu par kredītkarti ar diezgan zemu ievada likmi, tas ir dzīvotspējīgs risinājums, too. Tas ir viss, par kredīta score rezultātu es vēlētos..